Skip links

Share

MAM NA IMIĘ MAGDA

Mam na imię Magda. Od kilku lat pracuję w Szpitalu Swissmed, pierwszym prywatnym szpitalu na Pomorzu.


Rozwijamy się i w fajnym zespole dzielimy się radościami i troskami. Chciałabym podzielić się nimi także z Wami, dlatego zapraszam Was do zaglądania na SzpitalzMagdą.pl
Będę rozmawiać z lekarzami i pacjentami, regularnie zajrzę na blok operacyjny i na naszą porodówkę, podsłucham o czym rozmawiają nasze panie w rejestracji i podpatrzę co w garnkach naszej kafeterii i co trafia na talerze naszych pacjentów.
Ze specjalistami będę rozmawiać o tym, co dla nas wszystkich bardzo ważne: o zdrowiu; o tym jak o nie dbać, jak zapobiegać chorobom i co robić, kiedy się już zachoruje, o nowych rozwiązaniach, metodach leczenia, sprzęcie i doświadczeniach związanych z pracą w sektorze medycznym. Podpytam ich również o ich hobby, o wolny czas, o gusta muzyczne, ulubione książki, filmy, które polecają.
Pokażę Wam szpital od frontu i od kuchni – dosłownie i w przenośni, z nadzieją, że dzięki temu każda Wasza wizyta u lekarza będzie dla Was łatwiejsza, a podstawowa wiedza medyczna ułatwi Wam współudział w procesach leczenia Was i Waszych bliskich. Bo zawsze lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć.

Zapraszam

Join the Discussion

Return to top of page